INFORMACIJA

Apmokėjimas

Apmokėti už prekes galite įprastu bankiniu pavedimu. Atlikę užsakymą, sekite nurodymus gautus el. pašte, padarykite pavedimą tiesiai į banko sąskaita.
GAVĖJAS: Ričardas Kyšla
BANKAS: Swedbank AB
SĄSKAITOS NUMERIS: LT41 7300 0101 6015 1168
BANKO KODAS: 73000
BIC: HABALT22

 

Taip pat galite apmokėti su PaySera sistema. Vykdant užsakymą, sekite nurodymus.

Pristatymas

Gavę Jūsų užsakymą ir apmokėjimą, pradėsime rinkti prekes. Šis procesas gali užtrukti nuo 1 val. iki kelių dienų. Tai priklauso nuo Jūsų užsakytų prekių ir kiek šiuo metu turime užsakymų. Prekės Jūs turėtų pasiekti per 3-7 darbo dienas, jeigu prie prekės pastabos nėra papildomo prierašo su prekių pristatymo terminu.

Pristatymo kainos Lietuvoje: DPD kurjeriu – 4 €;

Pristatymo kainos Lietuvoje: LP Express paštomatu – 4 €; (Esant minusinei temperatūrai, paštomatais nesiunčiame)

Perkant prekių, kurių suma viršija 100 € pristatymas – DPD kurjeriu nemokamas ir LP Express paštomatu – nemokamas.

Prekių grąžinimas

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo, Jūs galite grąžinti/pakeisti mums jei pastebėjote prekės trūkumus. Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

Prekė negali būti naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

Grąžinama prekė turi būti su etiketėmis, originalioje tvarkingoje pakuotėje.

Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

PRIEŠ GRĄŽINANT PREKĘ INFORMUOKITE MUS ELEKTRONINIU PAŠTU INFO@SVEIKIPLAUKAI.LT ARBA TELEFONU +370 6 718 3949
Pinigai už grąžinamą prekę yra pervedami per 14 darbo dienų į tą banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už prekę. Keičiama prekė pirkėjui išsiunčiama nemokamai. Prekės transportavimo išlaidos nėra grąžinamos.

AKTAI REGLAMENTUOJANTYS PREKIŲ GRĄŽINIMĄ
Prekių grąžinimas galimas ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Klientas netinkamos kokybės prekes gali grąžinti per 14 darbo dienų nuo jų pristatymo. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2012 m. kovo mėn. 15 d. LR Ūkio Ministro įsakymu Nr. 4-243“.